• Ново
Набавка на гигант 1-1 4 1 степени црна цевка што го намалува уличниот лакт леано железо

Набавка на гигант 1-1 4 1 степени црна цевка што го намалува уличниот лакт леано железо

Buyers rating:
DEN 151.84

Износ

Набавката на гигантски цевки се произведуваат од висококвалитетно леано железо кои се дизајнирани да траат цел живот. Тие се безбедни за употреба со гас, масло и вода. Леаното железо има тивко цевки, за оние кои уживаат во мирот и тишината. Поставете ги сите стандардни врски на навој. Овие фитинзи за цевки се исто така одлични за DIY -проектите да создадат мебел за сопствени цевки. Тие не бараат никакви вештини и се супер лесни за склопување и инсталирање. ⚠ Предлог на Калифорнија 65 ПРЕДУПРЕДУВАЕ : Овој производ е познат на државата Калифорнија да предизвика карцином или друга репродуктивна штета. За повеќе информации, одете на https : //www.p65warnings.ca.gov ги исполнува и ги надминува сите стандарди на Neccesaray. 100% тестиран притисок за 150 lb. апликации- 300 PSI рејтинг на притисок. Е во согласност со стандардот ASTM B16.4. Темите се во согласност со ANSI/ASME B1.20.1. Големина и количина. 1-1/4 "x 1" лактот за фитинг на цевки со женска нишка, компатибилен со стандардни 1-1/4 in. И 1 in. Брадавици од цевки. Лактот од 90 степени за промена на правецот во протокот на цевки. Единечен пакет . тивка изведба.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Flair-It Safepe цевка, во. Ft. Намотка
  • Ново
Мислење на купувачите:

Flair-It Safepe цевка, во. Ft. Намотка

Безбедно цевките за PEX се произведуваат со методот на пероксид (Енгел) Овој метод врши вкрстено поврзува

DEN 2.67
Набавете гигант 3 8 1
  • Ново
Мислење на купувачите:

Набавете гигант 3 8 1

Распоред на обложени со црна брадавица со машка NPT, распоред 40 погоден само за употреба во затворен прос�

DEN 4159.84
Набавете гигант 1 5-1 2
  • Ново
Мислење на купувачите:

Набавете гигант 1 5-1 2

Распоред на обложени со црна брадавица со машка NPT, распоред 40 погоден само за употреба во затворен прос�

DEN 3327.84