• Ново
Влатна икона за дива боја, руменило, весело вино, 1114173

Влатна икона за дива боја, руменило, весело вино, 1114173

Buyers rating:
DEN 3.00

Износ

За fallубите повторно со руменилото на нашата икона во боја, во која има нова и подобрена формула во повеќето иконични и барани нијанси - и сега во пакување со ограничено издание! Водењето на кадифено мекото во прав е збогатен со масло од јојоба за свиленкаста мазна апликација, и без напор се гради како бакнежи на образот за да испорача совршена доза на боја-од чиста црвена до драма и дефиниција со голем удар. Долгата носена формула рамномерно се применува и беспрекорно се меша за најприродна и здрава боја. Достапно во меки неутрали и живописни поп -бои што ги надополнуваат сите тонови на кожата и ве оставаат да изгледате најдобро, за секое светло за кое сте расположени! Нашата руменило на иконата во боја отсекогаш била таму за вас - сингл, земен или диви и бесплатни - и ветува дека нема да ве изневери оваа сезона на в Valentубените! Збогатено со масло од јојоба за свиленкаста мазна мешавина. Ефект на мек фокус. Без суровост.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Revlon Revlon Customeys Shadow & Liner, 0. Оз
  • Ново
Мислење на купувачите:

Revlon Revlon Customeys Shadow & Liner, 0. Оз

Сенка и лагер, природно гламурозна 020, обичајни очи, не спакувани 0,2 мл Направете внимание на очите со ови

DEN 135.52
Sigma Beauty EP - Нова палета за очила за очи
  • Ново
Мислење на купувачите:

Sigma Beauty EP - Нова палета за очила за очи

Облечете ги очите на деветте со оваа низа на режим на мат, треперливи и метални нијанси во свилени мазни

DEN 1.33
E.L.F. Дуо за дамки за усни
  • Ново
Мислење на купувачите:

E.L.F. Дуо за дамки за усни

E.L.F Дуото за дамки за одмор на усните е освежувачка нијанса на бестежински гел што обезбедува зрачна чис

DEN 0.67
Bareminerals Gen Gen Nude Bopper Senthadow Palette 0. Оз
  • Ново
Мислење на купувачите:

Bareminerals Gen Gen Nude Bopper Senthadow Palette 0. Оз

Бидете подготвени за што било со палетата на Bareminerals Gen Gen Gen Bopper Eyhadow 0,18 мл Шест координативни бои во оваа �

DEN 0.67
A. Бои гел ајлајнер, оникс, 0. fl оз
  • Ново
Мислење на купувачите:

A. Бои гел ајлајнер, оникс, 0. fl оз

Дозволете ми да ве запознаам со вашата следна торба за убавина од суштинско значење Gel Eyeliner комбинира до

DEN 100.64
A. бои бронзер, природен, 0. мл
  • Ново
Мислење на купувачите:

A. бои бронзер, природен, 0. мл

Совршено за сите сезони, крајниот бронзер во прав пристигна за да ви даде топол летен сјај! Постигнете п�

DEN 3.00
Covergirl Eyhancers Eyhancers KIT Shadow Shall Down Mauve
  • Ново
Мислење на купувачите:

Covergirl Eyhancers Eyhancers KIT Shadow Shall Down Mauve

Едноставни, единечни нијанси со формула која трае со часови Измешајте ги и одговарајте ги на начинот на

DEN 1.67
Glo Skin Beauty Beauty Blush Sheer Petal 0. Oz
  • Ново
Мислење на купувачите:

Glo Skin Beauty Beauty Blush Sheer Petal 0. Oz

Со природна формула базирана на минерали, оваа чиста ливче за руменило за убавина на кожата GLO може да ви

DEN 143.52