• Ново
Колекцијата за украси „Ступел дома“ ридски италијански град во духот платно wallидна уметност

Колекцијата за украси „Ступел дома“ ридски италијански град во духот платно wallидна уметност

Buyers rating:
DEN 2.33

Износ

Нашите Триптиш на платно се наши најнови и најистакнати понуди досега! Секој панел е поставен на цврста рамка од 1,5 инчи. Нашето живописно платно е исечено со рака, потоа се протега и е подготвен да виси. Во оваа големина, и со повеќе парчиња, сигурно е да биде фокусна точка на собата. Димензии : 3 парчиња, секој 16 x 1,5 x 24 инчи. Нашето испружено платно е создадено со само највисоки стандарди. Ние печатиме со висококвалитетни мастила и платно, а потоа исечете ја раката и ја истегнуваме над дрвена рамка дебела 1,5 инчи . Подготвени за виси - Не е потребна инсталација или хардвер. Дизајн од галеријата уметник Jayејнс / ©.

Декларирани својства

Најдобри предлози