• Ново
Машки фанатици брендирани од овесна каша Ројал Бафало Саберс Курс за судир Раглан пулвер худи

Машки фанатици брендирани од овесна каша Ројал Бафало Саберс Курс за судир Раглан пулвер худи

Buyers rating:
DEN 1.00

Износ

Поставете го додека се расположите за Бафало Саберс со овој пулвер за судир со брендиран фанатици. Се одликува со ракави на раглан за лесно движење и лесен дизајн за идеална количина на топлина и дишење. Вознемирениот графики на Бафало Саберс ја комплетираат оваа худи за стилски и удобен гроздобер изглед. Бесплатна испорака по нарачки над 35 американски долари на продавницата за вентилатори од Фанатици. Официјално лиценциран. Графики за печатење на екран. Бренд : Брендирани со фанатици. Застани. Раглански ракави. Раширена графика за печатење на екран. Худ без влечење. Увезени. Материјал : 99% памук/1% вискоза - тело; 60% памук/40% полиестер - ракави и аспиратор.

Декларирани својства

Најдобри предлози