• Ново
Супер Марио женски ролери за печурки момче

Супер Марио женски ролери за печурки момче

Buyers rating:
DEN 1.00

Износ

Останете удобно додека блескате преку видео игри на Нинтендо во овие гаќички за момчиња инспирирани од светот на Супер Марио. Тие се изработени од мека ткаенина богата со памук со навестување на спандекс за затегнување, ласкаво вклопување и имаат симпатична шема отпечатена низ целата со печурки; Црвената печурка го претвора Марио во Супер Марио, додека зелената печурка обезбедува 1-нагон. Внатрешниот е без ознака за непречено чувство на вашата кожа, додека некои контрастни трим ги комплетираат овие официјално лиценцирани Nintendo Boyshorts, кои прават забавно и удобно додавање на вашата секојдневна гардероба за долна облека, како и одличен подарок за гејмерите. Superенски ролери за печурки за женски печурки : 95% памук, 5% спандекс. Момче. Целокупната печатена шема на печурки. Еластична лента за половината со „Супер Марио“. Внатрешно означување. Контрастна трим. Официјално лиценциран производ на Nintendo. Достапно во Хедер Греј. Измијте пред да носите, машината измијте ладно со слични бои, нежен циклус, користете само белило што не е хлор кога е потребно, да се спушти суво на ниско ниво, да се отстрани навремено, топлото железо на обратна страна ако е потребно.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Hiенско здраво исечено гаќичка
  • Ново
Мислење на купувачите:

Hiенско здраво исечено гаќичка

Мека, удобна ткаенина Мулти спакувано за погодност Разновидни бои Избрани отпечатоци и цврсти материи..

DEN 319.84
Jockey® Essentialsенски Seamfree® Eco Thong
  • Ново
Мислење на купувачите:

Jockey® Essentialsенски Seamfree® Eco Thong

Помалку е дефинитивно повеќе со Jockey® Essentials Seam Free® Eco Thong Технологијата Seam Free® не значи копање, испакнатин

DEN 210.08
Женски бел памук краток + бесплатен
  • Ново
Мислење на купувачите:

Женски бел памук краток + бесплатен

Белиот памук без обележја на Ханес со ултра мека лента за половината Нема возење нагоре, престојувајте �

DEN 255.68
Womenенски ладење hi-cut, пакувајте
  • Ново
Мислење на купувачите:

Womenенски ладење hi-cut, пакувајте

Кога работите се загреваат, овошјето на разбојните ладни сесеки се тука за да ве одржуваат кул и удобни �

DEN 2.33
Без кратки гаќички на кифла
  • Ново
Мислење на купувачите:

Без кратки гаќички на кифла

Ажурирајте ги најважните работи на облеката со блажените придобивки од врвните гаќички на Ворнер...

DEN 1.00