• Ново
Ournourneуни колекција женски Хестер Мери Janeејн Среден блок пета Плоштад пети

Ournourneуни колекција женски Хестер Мери Janeејн Среден блок пета Плоштад пети

Buyers rating:
DEN 640.00

Износ

Додадете малку гроздобер талент во вашата гардероба со потпетиците на Хестер од колекцијата на ourурни. Оваа мила Д'Орсај е заземјен со покриена блок -потпетица и подлога за удобна лифт. Тенок лента за глуждот, сјајна патентна веганска кожа и мека квадратна пети го завршуваат овој исклучителен изглед. Во колекцијата Journee, нашите стилови на пумпа ќе ве пуштат од забавна ноќ надвор со девојките да се возвраќаат и да се релаксираат на крајот на ноќта без никакви проблеми. Висина на пета : 3 1/2-инчен. Тип на пета : Блок потпетица. Висина на платформата : рамен инч. Ширина на чевли : Среден. Тип на затворање : Бака. Тип на каиш : глужд. Стил на пети : Плоштад. Поставена : Faux кожа. Горниот материјал : Веганска кожа. Материјал од надворешната страна : изработен од човекот. Подножје : Подготвено. Сите мерења се приближни и беа земени со употреба на големина 6. Ве молиме, забележете дека мерењата може да се разликуваат малку по големина.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Лесни улични аба удобни станови
  • Ново
Мислење на купувачите:

Лесни улични аба удобни станови

Станот АБА од лесна улица ви нуди малку од сè Современата потпетица со ниски блок и се протега за фит бен

DEN 335.84
Време и време женски блок -потпетици
  • Ново
Мислење на купувачите:

Време и време женски блок -потпетици

Лекарите, во сите нивни форми, се неопходни безвременски гардероба Оваа сезона, сепак, блок потпетици на

DEN 560.00
Лесни улични аба удобни станови
  • Ново
Мислење на купувачите:

Лесни улични аба удобни станови

Станот АБА од лесна улица ви нуди малку од сè Современата потпетица со ниски блок и се протега за фит бен

DEN 2.33