• Ново
Женски потпис чипка танга гаќичка, стил SA1328

Женски потпис чипка танга гаќичка, стил SA1328

Buyers rating:
DEN 224.00

Износ

Добијте образ на образ со чипка што ја сакате! Smartоан Смилс Х паметен носи висока мода на жени од сите форми и големини. Содржина на ткаенина : 94% најлон; 6% спандекс; Танга стил Панти; Екстремно дрско покривање на грбот; Потпис чипка; Широка нова еластична лента за половината; Мек памук обложен со гусбет; Упатства за нега : Рачно миење ладно со како бои. Користете само белило што не е хлор кога е потребно. Линија суво. Не пеглајте.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Нема граници женска чипка од танга
  • Ново
Мислење на купувачите:

Нема граници женска чипка од танга

Супер удобно ќе ја сакате оваа танга од чипка Широката лента за чипка на половината е навистина ласкава

DEN 2.00