• Ново
Hatsan Model Camo Break Barrel Airgun. Калибар 3- Опсег црно

Hatsan Model Camo Break Barrel Airgun. Калибар 3- Опсег црно

Buyers rating:
DEN 1.00

Износ

Скршете ја пушката со еднократна пушка. Прецизно бурано челично барел со интегрирана сопирачка за муцки. Оптици за оптички влакна со Truglo со целосно прилагодлив заден поглед. 11мм железничка железница за оптика. Автоматски механизам за безбедност и анти-бирото за безбедно работење. Текстурирана зафат и подлактица се обликуваат во напредниот полимер синтетички фонд. Гума за враќање на рамената на рамената и абсорберот на шок на САС за да се намалат вибрациите. Со своето прецизно растојано барел, прилагодливо за прилагодување на 2-фаза на каттро и карактеристики за апсорпција на шок, овој воздушен рок ќе стави пелети на цел! 1000 fps со зелени пелети. 800 fps со оловни пелети. 21 ft-lbs енергија. Вклучува опсег Optima 3-9x32. Каттро 2-фаза прилагодлив активиран. Тешка челична мрежа.

Декларирани својства

Најдобри предлози

А-напаѓач пушка- маслиново драма- gen5
  • Ново
Мислење на купувачите:

А-напаѓач пушка- маслиново драма- gen5

Amoeba AS01 напаѓач Airsoft пушка6 mm маслиново drab gen5, 425 fps, пролетно напојување, единечна акција на завртки, залих�

DEN 2.67
Пиштоли молња xl se воздушна пушка 0.
  • Ново
Мислење на купувачите:

Пиштоли молња xl se воздушна пушка 0.

БСА пиштоли Молња XL SE 171654 Воздушна пушка 0,177 калибар пелети дрвени резерви Ако никогаш не сте застрелале

DEN 1.67
Црвена јакна Ерсофт Таргет комплет
  • Ново
Мислење на купувачите:

Црвена јакна Ерсофт Таргет комплет

Црвената јакна 1911 година се оживува во пролетната форма на „Ерсофт“ со комплетот на овој стрелец...

DEN 2.67
Гамо голема мачка. VFLC4X32WR Platinum Combo
  • Ново
Мислење на купувачите:

Гамо голема мачка. VFLC4X32WR Platinum Combo

Gamo Big Cat 1250.177 VFLC4 X32 WR Platinum Combo е моќен пакет за воздушна пушка Идеално е за лов и целна пракса Има флатено, п

DEN 3199.84
Flash QE PCP воздушна пушка
  • Ново
Мислење на купувачите:

Flash QE PCP воздушна пушка

Воздушната пушка Hatsan Flash QE PCP ја вклучува тилавената целосно обвиткана барел и интегриран модератор на з

DEN 1.00
Sig Sauer Airguns Ma Air Pistol Single 4,9 . Bb Grey Black
  • Ново
Мислење на купувачите:

Sig Sauer Airguns Ma Air Pistol Single 4,9 . Bb Grey Black

Airgun на Sig Max Michel Asp 1911 BB произлегува од неговиот претходник на потписот Се одликува со врежано лого на Мак�

DEN 1.33