• Ново
Елегантни домашни мода 2.75 Бар за крпи, хром

Елегантни домашни мода 2.75 Бар за крпи, хром

Buyers rating:
DEN 429.60

Износ

Teamson е бренд за глобален животен стил, кој носи радост во секој дом преку убави, квалитетни парчиња направени за стилски удобно секојдневно живеење. Teamson Home е нашиот предводник на брендот што ја продолжува нашата традиција на колекции за дизајн на квалитет и парчиња за домот, вклучувајќи разноврсен мебел за затворен и отворен простор, осветлување и додатоци. Создадете дизајнерски допир во вашата бања со овој држач за пешкири од Teamson Home. Овој стилски држач за крпи вклучува прекрасна хромирана завршница и заоблени рабови и квадратен wallид. Сигурно е да додадете модерен допир на вашиот декор на бањата. Вклучени се вклучени хардвер и инструкции за инсталација. Елегантен држач за крпи за домашни мода, хром : атрактивен и функционален. Совршен за сите типови декор. Дизајн на wallидови. Вклучени се вклучени хардвер и инструкции за инсталација.

Декларирани својства

Најдобри предлози