• Ново
Дизајнерска група контра висина на метални столици со седиште од дрво, сјајно бело, сет од 4

Дизајнерска група контра висина на метални столици со седиште од дрво, сјајно бело, сет од 4

Buyers rating:
DEN 2.00

Износ

Групата за дизајн на GIA за метални столици со метални столчиња се решението за секој дом, гаража, кујна или мал простор. Трајни и направени да издржат тешки индустриски услови, но функционални и шик за секојдневно живеење. Идеално за мали простори со нивната способност да се чуваат и наредат откако ќе се отстрани нискиот грб. Секое столче за столче од метални столчиња доаѓа со седиште од дрво и заграда за поддршка и стабилност што овозможува да биде убав и доволно силен за да поддржи до 300 фунти. Секој има гумени стапала и финиш отпорен на гребење за додадена вредност. Gia Design Group 24 инчи контра висина на металниот стол стол со метално столче со дрво, сјајно бело, сет од 4 вашиот единствен избор : без оглед на вашиот простор или потреба, потпирајте се на GIA Design Group Line of Bar столици и столчиња за да бидете theвезда на вашиот простор . Заштедувачи на вселената : Овие столчиња столчиња се лесни и стабилни само запомнете прво да го отстраните грбот. Без напор лесно да се пресели во и надвор од складирање плус тие можат да бидат наредени за да се зголеми просторот функционално и шик : Додадовме дрвено седиште и палто за прав отпорен на гребење за додадена вредност. Без оглед на вашиот дизајн, GIA Design Group има решение за вас јачина на суперхерој : со капацитет на тежина од 300 фунти, нашите столици се водач на категоријата во сила и издржливост. Додадовме загради за поддршка и структурни ребра на секое седиште за да ви обезбедиме долготрајни димензии на умот : Секоја столица е 24 "висока од подот до седиште, седиште од 12" x 12 "и основна област од 16" x 16 " нозете.

Декларирани својства

Најдобри предлози

OakvillePark Belmar Swivel Pub Height Barstool, црна
  • Ново
Мислење на купувачите:

OakvillePark Belmar Swivel Pub Height Barstool, црна

Совршено стилизиран за вашиот обичен простор за јадење е колекцијата Белмар Оваа понуда за висина од 29и

DEN 3.00
OakvillePark Muny Round Swivel Pub Height Barstool, сива
  • Ново
Мислење на купувачите:

OakvillePark Muny Round Swivel Pub Height Barstool, сива

Преодниот стил, спарен со разноврсност на селекцијата, ја прави колекцијата Muny совршен додаток на вашит

DEN 0.33