• Ново
Бак тенок линиски нож, вар зелена, кутија

Бак тенок линиски нож, вар зелена, кутија

Buyers rating:
DEN 0.33

Износ

Бак 721 тенок линиски нож, вар зелена, кутија : 420 HC не'рѓосувачки челик 1-рака отвор со дизајн на заклучување на палецот за безбедност анодизирани алуминиумски рачки во повеќе бои лесен и тенок дизајн за удобно и удобно носење не'рѓосувачки челик за носење на удобност за напредување на напредно раб2x технологија на сечилото. Ножот на тенок линија на Buck 721 е модерен, тенок и елегантен нож за заклучување.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Бак ножеви 0870SSX-C коски, сива
  • Ново
Мислење на купувачите:

Бак ножеви 0870SSX-C коски, сива

Овој одличен лов на ножеви за преклопување на сечилото се користи за отворено Ова е производ на компани�

DEN 1.67
Бак ножеви Паклит голем Скинер
  • Ново
Мислење на купувачите:

Бак ножеви Паклит голем Скинер

31 / 2 "Големо сечило за кожа со обложување на црна влечење Челик 420 HC обезбедува одлична јачина, задржувањ�

DEN 799.84
Кану кану
  • Ново
Мислење на купувачите:

Кану кану

Дојдете подготвени за следната авантура на отворено со ова кану со нож Има класичен стил и има сечило на

DEN 799.84
Ножеви ножеви 3 џеб нож
  • Ново
Мислење на купувачите:

Ножеви ножеви 3 џеб нож

Ова е нож за заклучување на рамки со мазно и доверливо распоредување, иновативни тактички облоги и квал�

DEN 3.00
Ножеви ножеви нано на нано
  • Ново
Мислење на купувачите:

Ножеви ножеви нано на нано

Со модерно преземање на класичниот дизајн на заклучување, овој нож има контурирана рачка за лесно ракув

DEN 3.33
Нож за тенок ред
  • Ново
Мислење на купувачите:

Нож за тенок ред

Бак 721 тенок линиски нож, вар зелена, мида 420 HC не'рѓосувачки челик 1рака отвор со дизајн на заклучување на

DEN 0.33