• Ново
Prepac Yaletown Armoire, бело

Prepac Yaletown Armoire, бело

Buyers rating:
DEN 2463.84

Износ

Ако истече просторот за фиоки за облеки, тогаш Armoire на вратата на yaletown 2 врата е решение за складирање на гардероба што сте го барале. Декоративно обликување и четири дрвени нозе се врзуваат заедно со смирувачката бела ламинат за да го надополнат безвременскиот декор на вашата спална соба. Оваа вселенска ефикасна облека Армоар сместува широк затворен оддел со интегрирана шипка за виси и фиксна горната полица зад две елегантни врати на 6-насочни шарки на европски стил, полн со четкани копчиња за никел. Закачете ги вашите блејзери, палта и кошули од цврста дрвена шипка и ставете торби, ремени или други додатоци во полицата за складирање над глава. Максимизирајте го вашиот простор уште повеќе со двете фиоки за складирање на дното за дополнителна облека, ќебиња или постелнина, кои работат на мазни ролери со вградени безбедносни постојки и нагласени со цврсти четки за влечење на никел. Направено од нетоксично ламинирано, ламинат-композитно дрво во согласност со јаглерод со цврст заден панел, оваа гардероба со сигурност ќе ја заштити вашата облека. Оваа висококвалитетна Armoire испорачува рамно спакувано и може да се собере за два часа или помалку. Мерење на 21 "d x 31,5 " w x 72 "h, оваа облека за складирање на армоир е задолжително парче мебел за спална соба што ќе се вклопи во помали простори. Парот на оваа разноврсна единица за складирање со други предмети од колекцијата Јалетаун за А. униформа сет во спална соба што ја сместува вашата целосна гардероба. Prepac Yaletown Armoire, White : Вратите имаат висококвалитетни, 6-насочни прилагодливи шарки во стилот на европски стил. Големите фиоки обезбедуваат доволно простор за целата облека. Четкан никел качулка влече и копчиња. Цврсто дрво од дрво. Држете јакни и облека. Затегнати 3 инчи. Слики од дрвени нозе обезбедуваат допир на софистицираност. Собрани димензии : 31,5 in. W x 72 in. H x 21 in. D. D. Dimensions Dimensions : 24,75 in. W x 12.75 in. D x 5 Внатре. Ги исполнува сите безбедносни стандарди. Ограничена гаранција на 5-годишни производи на производителот.

Декларирани својства

Најдобри предлози

Prepac Monterey со 2 врати Армоар, бело
  • Ново
Мислење на купувачите:

Prepac Monterey со 2 врати Армоар, бело

Не можете да одлучите што планирате да чувате во вашата спална соба? Armoire на вратата Sonoma 2 е доволно разно

DEN 2463.84