• Ново
Компатибилно јадро на грејачот на REPM за замена за 1999 година- Mazda Protege 2002- Protege5

Компатибилно јадро на грејачот на REPM за замена за 1999 година- Mazda Protege 2002- Protege5

Buyers rating:
DEN 2.33

Износ

Специфит на производи : Директно Fit Quantity : Продадено индивидуално Димензии на Димензии : 7,13 x 6,31 x 1 in. Големина на јадрото Големина : 0,63 in.outlet Големина : 0,63 in.Replaces DPI Број : 80009 NOTES : CLEMCE CLEM, SLIP-ON; Brazed core type Replaces Partslink Number : MA3128100 Replaces OE Number : B25 D61 A10, BJ0 E61 A10 Interchange Part Number : 99238, B25 D61 A10, BJ0 E61 A10, MA3128100 Warranty : 1-year Replacement unlimited-mileage warranty Manufactured from top quality components, this is your best option and inexpensive replacement for your rebuild, repair , и потребите за одржување - ОЕ за замена на ОЕ за вашиот оштетен или стари фабрички дел. Замената е професионален бренд за автободи, делови за осветлување, електрични, сопирачки, суспензија, внес и издувни гасови и производи за ладење и греење. Сите брендови за замена вклучуваат 1-годишна, неограничена гаранција за километража. Го заменува бројот на ОЕ : B25 D61 A10, BJ0 E61 A10. Заменува број на делови : MA3128100. Број на размена на дел : 99238, B25 D61 A10, BJ0 E61 A10, MA3128100. Одговара Изберете : 2002-2003 Mazda Protege PR5 1999-2001 Mazda Protege DX/LX и повеќе-Додадете го вашето возило во нашиот фит-додаток за да проверите.

Декларирани својства

Најдобри предлози