• Ново
Водич за патеки на Сигма, а сите терени LT245 75R 121S E лесни камиони гуми за вклопување: 2014 година- Jeep Wrangler Sport, Jeep Wrangler Unlimited Islander

Водич за патеки на Сигма, а сите терени LT245 75R 121S E лесни камиони гуми за вклопување: 2014 година- Jeep

Buyers rating:
DEN 1.67

Износ

Водич за патеки на Сигма A/T LT245/75 R17 121 S Eoverviewan Цела теренска гума, Водичот за сигма патека A/T е дизајниран за употреба на џипови, лесни камиони и SUV. Агресивната шема на шара овозможува цврста влечење и перформанси на и надвор од патот, а широките жлебови и отворените раменици на патеката принудуваат вода, кал, нечистотија и други несакани материјали надвор од гумата за постојана влечење. Наменето за употреба на џипови, лесни камиони и SUV. Агресивната шема на шара овозможува цврста влечење и перформанси на и надвор од патот. Широките жлебови и отворените рамења отстрануваат вода, кал, нечистотија, карпи, камења и други несакани материјали од гумата за постојана влечење. Тешкото гумено соединение ја зголемува јачината и издржливоста за промовирање на подолг живот.

Декларирани својства

Најдобри предлози